Jak pracujemy

czyli droga do sukcesu Twojego projektu

Przede wszystkim – radość ze wspólnego tworzenia!

Jesteśmy małym software housem i uwielbiamy tę atmosferę i bliski kontakt z klientem. Dzięki braku korporacyjnych struktur, każdy z nas ma możliwość uczestniczyć we wszystkich etapach tworzenia – od powstania koncepcji po ostatnie testy i wdrożenie. Każdy z nas jest emocjonalnie zaangażowany w tworzenie naszych produktów. Zależy nam na ich sukcesie i jesteśmy z nich dumni! Takie podejście zapewnia komfort i zadowolenie nie tylko nam, ale przede wszystkim klientom, bo otrzymują perfekcyjne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb ☺ pexels-canva-studio-3194524

Jesteśmy Kodelika! Let’s code’n’roll!

Jesteśmy pewni, że pracując w ten sposób wszystkie nasze realizacje mają w sobie duszę i „to coś” co wyróżnia je spośród innych.
W każdym projekcie jest jeszcze coś, co jest równie ważne jak sam produkt. To relacja pomiędzy nami, a klientami. Żeby stworzyć dobry produkt, obie strony muszą czuć się po prostu dobrze we współpracy. Dlatego jesteśmy z naszymi klientami od początku do końca. Doradzamy i wspieramy ich w pomysłach, wyzwaniach i problemach.

Razem krok po kroku

Krok 1

Porozmawiajmy przy kawie lub herbacie

Wszystko zaczyna się od pomysłu, a najlepsze pomysły dojrzewają w rozmowach. Dużo rozmawiamy by jak najgłębiej poznać zamysł i cel projektu. Jest to dla nas niesamowicie istotny krok, wręcz najważniejszy 🙂

Krok 2

Analizy, makiety, kosztorysy

To tutaj przenosimy Twoje pomysły na konkretne koncepcje. Wspólnie oceniamy możliwe realizacje projektu – czy zaczniemy od MVP (Minimal Viable Product), czy wdrożymy od razu pełen system? Bez względu na podjęte decyzje, poznasz wszystkie możliwe ścieżki i ich koszty.

Krok 3

Pracujemy!

To czas w którym tworzymy. Cały czas jednak jesteśmy w kontakcie ☺ Oceniasz czy projekt idzie w dobrym kierunku i niezmiennie masz wpływ na jego dalszy rozwój. Po każdym etapie z radością pochwalimy się efektami!

Krok 4

Od pomysłu do produktu! Mamy to!

Produkt przeszedł testy. Wdrażamy go na serwery i udostępniamy użytkownikom. Nie martw się! Jesteśmy z Tobą 🙂

Krok 5

Aplikacja działa, wszyscy jesteśmy z niej dumni!

Co dalej? Decyzja należy do Ciebie ☺ Rozwijamy produkt dalej? A może zmiana kierunku? To żaden problem! Porozmawiajmy!

Zróbmy razem coś fantastycznego!