126423781_412743419908351_5224722808019466755_n

Twoje centrum dowodzenia salonami groomerskimi

Groomoteka najlepszym przyjacielem Groomerów!

Groomoteka to system w chmurze dedykowany dla salonów groomerskich. Ma wszystko co niezbędne przy prowadzeniu tego biznesu – bazę klientów i ich zwierząt, umawianie terminów w przejrzystym kalendarzu czy archiwum wizyt z dokumentacją fotograficzną.

Jako miłośnicy zwierząt i właściciele pięknych stworzeń (Lun, Śnieżu – to o was ❤️) stworzyliśmy oprogramowanie wspierające od początku do końca nieocenionych fryzjerów naszych milusińskich.

Wspieramy Cię w codziennych obowiązkach!

Dobrze zaplanuj swój dzień

Prosty i funkcjonalny kalendarz ułatwi umawianie klientów i ich futrzastych podopiecznych.

Cennik usług i elastyczne płatności

Dodaj raz swój cennik usług i korzystaj kiedy tylko potrzebujesz. Klient chce zrobić nadpłatę lub dopłacić brakującą kwotę na następnym spotkaniu? Jeśli Ty się zgadzasz, to Groomoteka też!

Klienci i zwierzaki - nierozłączna relacja!

Klienci

Dodawaj klientów i wszystkie informacje o nich niezbędne – od danych kontaktowych po zgody na przetwarzanie danych.

Futrzaci podopieczni

Do Twojej dyspozycji jest pełen opis zwierzęcia - gatunek, wiek, wielkość, długość futra, zdjęcie i wiele więcej!

Zobacz jak wygląda Groomoteka!

Praca i zarządzanie

Masz kilka salonów? Nie ma problemu!

Twoja firma ma wiele salonów lub rośnie? Groomoteka rośnie razem z Tobą 🙂

Wielu pracowników w różnych salonach

Gdy masz wiele salonów możesz korzystać z programu w każdym z nich! Za każdym razem masz pełen dostęp do historii i kalendarza wszystkich Twoich placówek.

Historia wizyt

Kiedy była ostatnia kąpiel?

Pełna historia wizyt klientów z dokumentacją fotograficzną – bez względu na to, w jakim z Twoich salonów odbyła się wizyta.

Znajdź, to czego potrzebujesz

Filtruj historię pod względem daty, salonu, pracownika czy wykonanej usługi.

Groomoteka dla Twojego salonu

Skąd pomysł?

W skrócie – z miłości 😀 Każdy z naszego zespołu ma w domu jakiegoś psiego lub kociego podopiecznego – to one dają nam siłę do pracy i niezmiennie poprawiają humor. Pomysł na program przyszedł do nas sam. Jeden z członków naszej drużyny odwiedził salon groomerski ze swoim psim towarzyszem, potrzebującym kąpieli. Ot, wizyta jakich wiele. Jednak tym razem czekając na zakończenie „psiego SPA” wyjątkowo przykuła jego uwagę praca groomera. Ile dodatkowych rzeczy poza samą pielęgnacją jeszcze musiał zrobić… Czegoś tu brakowało. Brakowało mu naszej Vetoteki, tylko takiej innej, bez funkcji typowo weterynaryjnych. I się zaczęło: „A gdyby tak…”
Potem już standardowo – godziny rozmów z profesjonalistami – groomerami, hodowcami, sędziami ZKWP. Jak coś robić – to tylko dobrze! Chcieliśmy poznać codzienność ich pracy, problemy i potrzeby. Wejść w ich skórę i zrobić dla nich coś fajnego ☺ I jesteśmy przekonani, że się nam to udało!

Zróbmy razem coś fantastycznego!