kompleksowy system zarządzania zagrożeniami środowiskowymi

Czym jest Floria?

W skład systemu wchodzi aplikacja mobilna i panel obsługi zgłoszeń dostępny z przeglądarki internetowej. Niewątpliwą zaletą systemu jest generowanie gotowych raportów. Takie raporty zdecydowanie ułatwiają polskim gminom uzyskiwanie dotacji np. związanych z eliminowaniem roślin inwazyjnych, takich jak Barszcz Sosnowskiego.

Floria zawiera moduł sztucznej inteligencji, która pomaga użytkownikowi zidentyfikować zaobserwowaną roślinę. Skuteczna inwentaryzacja umożliwia skuteczną walkę z inwazyjnymi gatunkami i innymi zagrożeniami.

Zobacz Florię w akcji!

Jakie korzyści zapewnia system?

WIększa skuteczność mniejszym kosztem

Dokładna inwentaryzacja to mniejsze koszty i większe bezpieczeństwo dla gmin i jej mieszkańców

Szybka inwentaryzacja, mniej dokumentów

Wystarczy kilka klików!

Ciągła kontrola zjawisk i bezpieczeństwo

Zbieraj dane, analizuj, działaj

System, który wspiera Cię na każdym kroku!

Aplikacja mobilna

Aplikacja dostępna na systemy Android

Sztuczna Inteligencja

Wspiera w identyfikacji zjawisk, rozpoznaje zaobserwowane zagrożenia

Funkcjonalności i narzędzia, czyli Twoja praca!

Przejrzyste statystyki

Wygodna analiza zgłoszeń

Precyzyjne dane każdego zgłoszenia

Dokładna lokalizacja, otoczenie terenu czy priorytet dla jeszcze lepszej współpracy z wykonawcami

Kontrola otrzymanych zgłoszeń

Dokumentacja fotograficzna oraz oznaczanie potwierdzonych zagrożeń

Mówią o Florii

Miałem okazję przez ponad miesiąc korzystać z systemu Floria jako pracownik terenowy. Zbierałam dane zagrożeń w przydzielonych mi sektorach. Kilka razy zdarzyło się, że musiałem wysłać dodatkowe informacje do zgłoszenia i za każdym razem koleżanki z biura były bardzo zadowolone - każde zgłoszenie miało wszystko to, co było potrzebne. Zero niedopowiedzeń - wszystko co dodałem, one widziały u siebie. System polecam i mam nadzieję, że będziemy korzystać z niego również w przyszłości.
Marek
Pracownik terenowy Wydziału Ochrony Środowiska

Floria to Krok w stronę nowoczesnej inwentaryzacji

Skąd pomysł?

Czy jest coś ważniejszego niż nasze środowisko? W czasach pędzącego świata, postanowiliśmy zwolnić i pochylić się nad problemem gatunków inwazyjnych.

Byliśmy świadkami prób nieskutecznej walki z roślinami takimi jak Barszcz Sosnowskiego. Zrozumieliśmy, że poznanie otoczenia i pełna inwentaryzacja to jedyna droga.

Ogrom zagadnienia skłonił nas od rozmów ze specjalistami z różnych dziedzin od przedstawicieli organów samorządowych po firmy usuwające gatunki inwazyjne. Dzięki temu powstał produkt zapewniający most łączący wszystkie te podmioty, umożliwiający im płynną współpracę.

Floria rośnie i zmienia się wraz z naturą oraz nadąża za zmieniającym się prawem. Ciągła współpraca ze specjalistami zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i wygodę.

Zróbmy razem coś fantastycznego!