vetoteka_biale (1)

aplikacja wspierająca pracę lekarzy weterynarii

Nowoczesne oprogramowanie dla weterynarii

Dzięki programowi Vetoteka codzienne czynności związane z dokumentowaniem wizyt lub kontaktem z klientami zabierają dużo mniej czasu i wysiłku. Lekarze mogą więc skoncentrować się na tym, co najważniejsze – czyli na leczeniu i obsłudze swoich pacjentów.

Kartoteki pacjentów, umawianie i dokumentacje wizyt, automatyczny import faktur, przejrzyste statystyki… I wiele, wiele więcej! Vetoteka dostosowuje się do zmieniających się potrzeb swoich użytkowników.

Oszczędzaj czas, skup się na pacjentach i zarabiaj więcej

Prosty i szybki w obsłudze

Prosty w obsłudze i niezwykle przydatny system do zarządzania gabinetem weterynaryjnym (lub kilkoma!)

Wszystko czego potrzebujesz

Vetoteka zbiera w jednym miejscu informacje o wizytach, klientach, pacjentach i finansach. Wszystko, czego potrzebujesz, by skutecznie zarządzać swoją firmą.

Pełen możliwości i łatwy jednocześnie

Brak zbędnych dodatków

tylko te funkcje, które są niezbędne w codziennej pracy. Dla szybszej, bardziej efektywnej pracy każdego dnia.

Nowoczesne rozwiązania tu i teraz

Vetoteka jest dostępna 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, wie wszystko o klientach i pacjentach. Zawsze o wszystkim pamięta i chętnie pokaże jak rozwija się Twoja praktyka.

Nowoczesny i bezpieczny!

Dba o Twoich pacjentów

Z Vetoteką Twój gabinet wyznacza nowe, lepsze standardy

Wygoda i bezpieczeństwo

Skoncentruj się na tym, co najbardziej istotne. My zajmiemy się resztą

Jest nam miło!

Współpracuję z Kodeliką od czasu, gdy jeszcze nie nazywała się Kodeliką 🙂 Razem z moimi pracownikami korzystamy z programu Vetoteka do prowadzenia przychodni weterynaryjnej. Muszę szczerze powiedzieć, że współpraca jest więcej niż bardzo dobra. Zawsze kiedy tego potrzebuję, mogę liczyć na wsparcie i wysłuchanie pomysłów na możliwe ulepszenia. Wiele z nich zostało wprowadzonych do programu, więc jestem żywym dowodem na to, że słuchają potrzeb swoich użytkowników i każdego traktują indywidualnie.
Alicja
Lekarz Weterynarii

Poznaj Vetotekę!

Skąd pomysł?

Kilka lat temu dwie, młode absolwentki studiów weterynaryjnych postanowiły otworzyć własny gabinet. Wszystkie swoje siły poświęcały na organizację i zadbanie o swoich pacjentów, więc nie miały za bardzo czasu na poszukiwanie odpowiedniego oprogramowania. Dodatkowo po studiach znały tylko jeden program, który  przytłaczał je mnóstwem niepotrzebnych im opcji. Poprosiły więc nas o pomoc Sprawdziliśmy aplikacje dostępne na rynku, przedstawiliśmy wyniki i… wspólnie doszliśmy do wniosku, że to nie to. Że potrzebne jest coś nowego, co spełni wymagania takich lekarzy weterynarii jak one. Spędziliśmy wiele wieczorów na długich rozmowach by wspólnie określić jak stworzyć oprogramowanie idealnie dostosowanie do ich potrzeb. Można było zacząć działać! Kilka miesięcy później byliśmy gotowi wdrożyć podstawową wersję w gabinecie! Kolejne miesiące to rozbudowywanie programu o kolejne, niezbędne funkcjonalności. Cały czas priorytetem było (i nadal jest!), zachowanie głównej cechy Vetoteki – czyli prostoty obsługi. Lata mijały, aplikacja się rozwijała i dostosowywała do zmieniających się wymagań prawnych. Dziś, tak samo jak na początku, blisko współpracujemy z lekarzami weterynarii. Słuchamy ich potrzeb i rozwijamy program tak, by jak najlepiej pomagał w ich codziennej pracy.

Zróbmy razem coś fantastycznego!